anasayfa yeni

Öğretim Kursu

Nişantaşı Ögretim Kursları az sayıda ögrenci, alanında en başarılı öğretmen kadrosu, sürekli ders tekrarları, özel ders imkanlarıyla öğrencilerini başarıya ulaştırır.

Konsept Eğitim

Nişantaşı Ögretim Kursları  özel bir öğretim sistemine sahiptir. Farklı yayın kullanımı, fazla ders saatleri, her hafta sınav, kişiye özel çalışma programlarıyla sonuç alır.

Eğitim Danışmanlığı

Nişantaşı Ögretim Kurslarında her öğrencinin bir eğitim danışmanı vardır. Öğrencinin ders programını ayarlar,motivasyonu yükseltir ve veli ile her hafta görüşür.

Özel Ders

Nişantaşı Ögretim Kurslarında her öğrenci özel ders alabilir, bu dersleri konuyu baştan dinlemek ve tekrar etmek için veya yapamadığı soruları çözmek için kullanabilir.

Başarılarımız
Uzun seneler boyunca çok büyük başarılar elde ettik öğrencilerimizle.
Her birini anlatmaya kalksak sayfalar yetmeyecektir. En azından istatistiklerimizi paylaşalım istedik.

Görüntüle


PROGRAMLARIMIZ

12. Sınıf Programları

Miili eğitim normlarında konuların anlatıldığı, defalarca tekrar edildiği ve sınavlarla sınandığı fazla saatli programlardır.  Detay >>

Galatasaray Üni. Haz. Programları

Öğrenci bu programda Galatasaray Üniversitesi profesyonelleriyle GSÜ iç sınavına en mükemmel şekilde hazırlanır. Dersler fransızca ve sınav formatına göre hazırlık yapılır. Detay >>

9-10 ve 11. Sınıf Programları

Okula paralel program yürütülerek öğrencinin okul konularının en iyi seviyeye ulaştırıldığı, sınavlarla kontrol edildiği özel öğretim programlarıdır. Detay >>

Öğrenci Görüşleri Öğrencilerimizin ve velilerimizin hakkımızdaki görüşleri. 

Görüşlerinizi Paylaşın

En Yeni Duyurular

Galatasaray Üniversitesi İç Sınav Programı

Galatasaray Üniversitesi iç sınavına yönelik program 24 Eylul 2018 tarihinde başlayacaktır. Siz de sınırlı sayıda kontenjanda yerinizi alın, Galatasaray Üniversitesi’nde istediğiniz bölümü kazanın!

Devamını Oku...

Çözüm Ortaklarımız
Sektörde bulunan çözüm ortaklarımız

–>